Kegelova činka Layla Tulipano

Kód: S13001470
Tip
598 Kč
Skladem v ČR

Kegelova činka Tulipano je pro svoji nízkou hmotnost určena i pro začátečnice. 

Pro zpevnění Vašich svalů pánovního dna, pro řešení Vašeho problému s inkontinencí.

Z hygienicky nezávadného lékařského silikonu.

Průměr: 20 mm Hmotnost:55 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vaginální Kegelova činka Layla je ocelové závažíčko ve tvaru tulipánové cibulky potažené kvalitním klinickým silikonem. Celá činka váží 55 g a v nejširším místě měří 2 cm. Má ergonomický tvar a proto se dobře se zavádí. K lepší manipulaci slouží pružné poutko.

Rozdíl mezi vaginální činkou a venušinými kuličkami je v konstrukci. Klasické venušiny kuličky jsou duté s malým závažím uvnitř, které se při pohybu hýbe a dráždí ženu. Oproti tomu vaginální činka má výrazně vyšší hmotnost, uvnitř není dutá a slouží hlavně k posílení pánevního dna.

* pokud máte svaly pánevního dna již posílené a hledáte těžší pomůcku na posilování, zkuste Dvojitou vaginální činku Layla - Peonia Kegel Balls.

Pro koho je určena vaginální činka? Třetina všech žen, především ty starší a maminky po porodu, trpí během života oslabením svalů pánevního dna. To jsou ty svaly v oblasti pochvy, konečníku a močové trubice. To způsobuje problémy s udržením moči třeba při náročnější pohybové aktivitě nebo kýchání a snižuje prožitek a uspokojení při pohlavním styku. Vaginální činka je určena pro posilování oslabených svalů pánevního dna nebo jako prevence proti jejich ochabnutí.

* jak často a jak dlouho mám s činkou cvičit? Ideální je cvičit pravidelně, pokud možno denně a pokoušet se prodlužovat dobu, po kterou jste schopna (ve stoji rozkročmo) udržet v sobě pohodlně činku, popř. se s ní pohybovat, procházet nebo provádět běžné domácí práce.

* kdy poznám výsledek? Některé ženy pociťují posílení svalů již během několika týdnů. Záleží však na stupni oslabení, u velmi ochablých svalů můžete rozpoznat zlepšení až za 20 týdnů.

* jak mám činku používat? Činku může žena používat pasivně nebo aktivně. Při pasivním nošení ji žena zavede do pochvy a při nošení během dne nevědomě posiluje příslušné svaly. Aktivní způsob spočívá ve vědomém střídavém svírání a povolováním svalů. Žena se může také činku snažit udržet na místě, aby nevypadla. Cviky může provádět v sedě, v leže i ve stoji s nohama u sebe nebo méně či více rozkročenýma. Je-li činka pro vás činka lehká, zkuste na její poutko zespoda zavěsit záváží nebo si pořiďte Dvojitou vaginální činku Layla - Peonia Kegel Balls.

Před každým použitím vaginální činku vždy pečlivě omyjte mýdlem a teplou vodou. Kdy nesmím cvičit?

* do 18 let věku

* v těhotenství a po porodu

* krátce po pohlavním styku

* při menstruaci, mykóze nebo jiné vaginální infekci

* krátce po chirurgickém výkonu a při vaginálních výhřezech

Materiál: kvalitní lékařský silikon. Celá činka vč. poutka je vytvořena z celistvé vrstvy kvalitního klinického silikonu. Ten je na omak velmi jemný, příjemný a hladký. Silikon dobře vede teplo, proto se vaginální činka rychle nahřeje na teplotu lidského těla a použití je příjemné.

Rozměry: délka vč. poutka: 13 cm, délka bez poutka: 10 cm délka poutka: 3 cm průměr činky (kulička): 3,2 cm obvod činky (kulička): 11 cm

Údržba: Údržba vaginální činky je snadná. Díky voděodolnosti ji můžete libovolně omývat a namáčet, dokonce i sterilizovat vroucí vodou. Po použití ji důkladně omyjte mýdlem a teplou či vroucí vodou vodou. Po oschnutí doporučujeme činku ošetřit dezinfekcí na erotické pomůcky.

Vhodné lubrikační gely: pokud možno žádné, protože potřebujeme vaginální činku udržet v pochvě co nejdéle. A pokud jde díky gelu snadno dovnitř, půjde o to lépe ven, a to ...není žádoucí

Doplňkové parametry

Kategorie: CHCI Kegelovy činky
Hmotnost: 0.1 kg